1. Головна
    1. Послуги
    2. Інше
      1. Сильний приворот на кохання. Віск сім'я ворожка. Допомога сильної я
Сильний приворот на кохання. Віск сім'я ворожка. Допомога сильної я

Номер оголошення 801455

Опис

Допомога досвідченої ворожки онлайн. Сильна ясновидець онлайн. Допомога сильної ясновидця. Ворожіння на Таро онлайн. Віск сім'я ворожка. Допомога сильної ясновидця. Фінансові обряди. Зняти негатив онлайн.

Ефективна магічна допомога – досвід понад 30 років. Займаюсь різними видами магії: лікувальна, любовна, фінансова. Надаю послуги з гадання на Таро, а також магічні консультації. Допомога у вирішенні складних ситуацій та проблем. Досвід у сфері магії понад 30 років. Діагностика проблеми зняття негативних програм. Скоректую Вашу долю. Послуги магічного захисту від негативного впливу. Здатність упоратися з будь-якою ситуацією. Гарантія результату вже після першого прийому. Повна конфіденційність. Бажаєте вирішити всі свої проблеми та залишити неприємності цього року!? Гарантую Вам реальну магічну допомогу у вирішенні будь-якого питання!

Потужні і дієві любовні привороти. Відчинки ворогів, а також коханок/коханців. Повернення гармонії у шлюб. Врятую Вас від негативного впливу, недругів. Допоможу зняти вінець безшлюбності. Поверну дружину/чоловіка та налагоджу стосунки у сім'ї. Вилікую будь-які хвороби та залежності. Виготовлю особистий захист, талісман та оберіг. Скоректую долю та життєву лінію. Повний перегляд вашої долі. Корекція відносин та допомога у любовних справах. Обряди для фінансового становища, налаштування грошового каналу. Налагоджу ставлення до бізнес-партнерів. Ритуали поліпшення фінансового становища. Налагодження справ у бізнесі, обряди для просування кар'єри.

Гарантована допомога онлайн! Допоможу в будь-яку точку світу, дзвоніть! Візьмуся за будь-яку проблему! Результат не забариться!

+380667493555,

+380974259700

Наталя

https://www.instagram.com/natalya_gadanie_mag/

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2024 Продаж: безкоштовні оголошення Рівне та Rivne region в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Продаж: безкоштовні оголошення Рівне та Rivne region